Banesa ne FUSHE KOSOVE

Shitet nga: Banesa 07 Shk 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne fush kosov bresje banesa ndodhet ne katin e 3 afer komunes se re dhe ambullantes posen garazhd dhe bodrum pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim