Banesa ne Fushë Kosove 72m2

Shitet nga: Hajzer 05 Tet 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fushë Kosovë mbrapa Murebestit rruga Nena Terez, hymja numer 2 ,banesa numer 14 ,kati 3.Banesa ka 72m2 dhe posedon sallonin me kuzhin , 2 dhoma te fjetjes , banjo , koridor , 2 terasa dhe garazhden.Banesa shitet e mobiluar.Per informata kontaktoni numrin e telefonit 049266245.+VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim