Banesa ne Fush Kosov me qmim shum te volitshem

Shitet nga: Muhameti 11 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat ne Fushkosov me çmim shume te volitshem dhe me dimenzione te ndryshme si 56.5m ,64m , 86m, 122m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim