Banesa ne Fush Kosov me qmim shum te volitshem

Shitet nga: Muhameti 27 Mar 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
SHITEN banesat ne Fushkosov banesat kan keto dimenzione,122m +30m taras gjindet ne katin e par te banimit ka tri dhoma gjumi banjo wc kuzhin,Banesa nr 2 gjindet ne katin e 3 te banimit ka 122m katror gjithashtu ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo wc.Si dhe banesa 86m katror kati i 6 me 2 dhoma gjumi sallon kuzhin shpajz banjo dhe eshe me pamje nga rruga krysore.Banesat leshohen ne shtator per banim,Kan leje ndertimi dhe dokumentacion te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim