Banesa ne Fush Kosove rrugen kryesore Mundesi P..

Shitet nga: C21 08 Gsh 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fush Kosove ne rrugen kryesore, banesa ka kete renditje, sallon me kuzhine, dy dhoma te mdhaja gjumi, banjo, shpajz dhe ballkon, eshte ndertim shum i mire.


044803003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim