Banesa ne Fush Kosove 59m2

Shitet nga: C21 05 Mar 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fush Kosove afer shkolles, banesa eshte ne katin e pare me nje pamje te mire, me orientim Jug Lindje e cila ka sallon me kuzhine dhome gjumi dhe banjo dhe eshte shum mire e shfrytezuar.

Banesa eshte e gatshme per banim

045666903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim