Banesa ne Fush Kosove 60m2 kati 2

Shitet nga: C21 08 Gsh 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fush Kosove, 30m larg shkolles Mihal Grameno, banesa posedon sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Shum e pershtatshme dhe mire e shfrytezuar.

044803003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim