Banesa ne Fush Kosove 60m2 perball shkolles

Shitet nga: C21 05 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne fush kosove afer shkolles mihail grameno, banesa eshte shum mire e shfrytezuar dhe ka nje dhome gjumi sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon.

045666903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim