Banesa ne Fush Kosove 80m2

Shitet nga: C21 29 Pri 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fush Kosove afer shkollesa Mihal Grameno, perball market Diambe, banesa ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhine, banjo dhe ballkone. Banesa gjendet ne nje nder vendet me te mira te Fush Kosoves.

044803003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim