Banesa ne Fush Kosove 88m2 afer shkolles

Shitet nga: C21 23 Shk 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fush Kosove afer shkolles mihal grameno, banesa posedon dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo te madhe, shpajz dhe ballkon, me nje pamje shum te mire.

045666903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim