Banesa ne Fush Kosove 90m2

Shitet nga: C21 29 Pri 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

405 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne fush Kosove 90m2, banesa posedon dy dhoma gjumit, sallon me kuzhine, nje banjo te madhe, shpajz dhe nje ballkon te mire, ka nje pamje shum te mire nga lindja dhe gjendet ne vendin me te mire 20m prej shkolles Mihail Grameno

044803003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim