Banesa ne Fush kosovë afer shkolles fillore dhe..

Shitet nga: Hanife Gashi 25 Krr 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
Banesat jan ne objektin ultrasan ne Fush Kosovë me leje ndertimit
Banesa prej 47m2 deri100m2
Banesat jon me parket dhe kan dy asensor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim