Banesa ne Fushe Kosov

Shitet nga: banesa 22 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 51m ne Bresje afer ambullantes banesa te vjetra dokumentat ne rregull pronar shqiptar perkthim i menjehershum mbrenda dites. Bsnesa ka + garazh dhe podrum parking t'bollshum. Banesa ka ket renditje: Sallon,kuzhin ndamas,dhom e fjetjes, banjo,ballkon. Pranoj bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim