Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: Shpend 07 Krr 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat e reje na Fushe Kosove, afer rruges kryesore (Perballe Murebestit). Ndërtim shume i mire, i qëndrueshëm dhe cilësor. Banesat janë te izoluara dhe e kane ngrohjen qendrore, si dhe kane lift.

Kati 1 - 70m2 - 35000 Euro (500 Euro/m2)

Kati 3 - 70m2 - 33000 Euro (470 Euro/m2)

Kati 4 - 96m2 - 43200 Euro (450 Euro/m2)


NUK BEJME NDERRIME!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim