Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: banese 01 Mar 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Komuna: Fushë Kosovë
banese me 5 dhoma dhe me 1 banjo qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim