Banesa ne Fushe Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 26 Krr 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te Policia
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove banesa eshte te policia. dhe ka siperfaqe prej prej 74m2,eshte ne katin e 8. edhe nje muaj eshte e gatshme per banim.

Banesa posedon :.
Sallon me kuzhin.
2 dhoma gjumi.
2 terasa
Koridor
Banjo.

cmimi 26.000 euro

Mund te kontaktoni ne nr +38649394111

E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim