Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: Agim Sopi 07 Pri 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: neneTereza 158
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen 92 m2 e mobiluar ne katin e 5 ne Fushe Kosove ndertesa e Spitalit privat Euromed, banesa ka dhome dite me kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo e madhe, koridor, shpajz dhe ballkon me dalje nga dhoma e dites dhe dy dhomat e fjetjes. uje ka 24 ore gjithashtu Lifti punon 24 ore. Te interesuarit mund te lajmrohen ne tel. 0041793462827 viber dhe ne 044 579898. çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim