Banesa ne Fushe Kosove 86m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 26 Krr 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje banesen ne fushe kosove. Rr. Lidhja Prizerenit (afer Qerdhes) Banesa ka siperfaqe prej 86m2 ne katin e 8 banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme, Uje ka 24 ore.Bej ndrrim me nje banese me te vogel edhe tjerat kompenzim.

Banesa Posedon
Sallon me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)

E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim