Banesa ne Fushe Kosove PA KAMAT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MAB Project 13 Qer 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa me nje cilesi me te veqant ne rrethin

Banesat kan dyer gjermane nuk demtohen me gjera te zakonshme lehte..

Banesat kan dritare me tri digtunga dhe xhama dysh dhe nuk depertojn zerat e as ajri ...

Banesat kan laminatin gjerman shume rezistent ndaj ujit .....

Banesat cdo dokumentacion e kan te permbyllur.
Të gjitha objektet e ndërtuara janë në ndërtim me cilesi te larte, posedojnë leje ndërtimi dhe pranim teknik e disa objekte qe jemi duke i perfunduar pas përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, banorët marrin fletët poseduese.

Per çdo informate shtese rreth banesave ju lutem kontaktoni permes numrit kujdestare dhe permes e-mail-it . E-mail : mabproject1@gmail.com Tel : 045/444-445 ose te na vizitoni ne zyret e kompanis tone rruga:"Dardania".

Me Respekt " MAB sh.p.k.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim