Banesa ne Fushe Kosove me SISTEM SMART

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MAB SH.P.K. 03 Gsh 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Ndertesa ka dhe sistemin Smart.

Nga Telefoni mund te komandoni paisjet e shtepis.

Smart ka sensor te instaluar kudo.. ndonje pike uje rrjedh ne shtepin tuaj automatik ju lajmron sistemi smart ne Telefon.( sistemi ne anan tjeter vetem se e ka ndalur ujin duke e ruajtur nga vershimet automatik.)

Me Smart i kontrrolloni televizoret , dritat dyerte Kamera pergjuese, nxemjet , si dhe bojlerat ...duke qene ne rruge mund te i beni te funksionoin.

e tera kjo vetem ne ofertat tona te perfshira.

Klikoni per pamjen e Objektit :

https://youtu.be/qcpYWaccFbk


---------------------
Gjitheashtu jane bere ndarjet e Banesave me Lesh-Guri( Rockwool) per eleminimin e zhurmave.
---------------------


Ekzistojnë dimensione dhe modele të ndryshme të banesave duke filluar me kuadraturat prej 64 m², 87 m², 86 m², 65 m², 113-118 m², me nje apo dy e ma shume dhoma gjumi. Banesat janë të pajisura me elemente të sanitarisë së banjos, dyer të kualitetit të lartë, laminat , elementet e ngrohjes qendrore.
Banesat jane ne rrugen "Xhemail Mustafa" afer shkolles "Mihaill Grameno" dhe Viva Marketit.
Banesat jane ne punim e siper dhe pritet te perfundojne ka fundi i muajit Dhjetor-2015.

Banesa eshte punuar me keto materiale: FASADA: me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme. DRITARET: Plastikë, PVC Gjermane. DYERT: Gjermane. Dyshemeja: Laminat gjerman INSTALIMI I UJIT: I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është I kompanisë “REHAU” , Gjermane. UJE: Furnizimi me uje 24 ore. NGROHJE QENDRORE: ASHENSORET: Jane funksional me bateri . TELEFON/INTERNET: Çdo banese ka telefon( interphon) , internet dhe TV kabllor. INTERFONI: Banesat janë te pajisura me interfon. Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu. çmimet jane jashtëzakonisht te volitshme si dhe me forma pagese shume te mira.

Ndërtimet karakterizohen me cilësinë dhe kualitetin e lartë i cili përveç që i jep objektit një pamje të bukur dhe një ngjyrë të ngrohtë, shërben edhe si termoizolator i nivelit të lartë . Për të siguruar një kualitet të lartë, ne me kujdes kemi përzgjedhur kompanitë furniture vendore dhe ato të jashtme, duke selektuar vetëm brendet e njohura dhe të dëshmuara në fushën e ndërtimtarisë.Të gjitha objektet e ndërtuara dhe ato të cilat janë në ndërtim e sipër, posedojnë leje ndërtimi dhe pas përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, banorët marrin fletët poseduese.

Per çdo informate shtese rreth banesave ju lutem kontaktoni permes numrit kujdestare ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim