Banesa ne Fushe Kosove te rrethi

Shitet nga: Skender Krasniqi 11 Tet 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Te Bashksia e trete lokale te rrethi, banesa posedon 80m2, banesa posedon, 2 dhoma gjumi, salloni, kuzhina, 1 banjo, 1 balkon. Kati 5. Lift etj.objekti eshte ndertim i ri,dhe ka largesi nga shkolla dhe qerdhja e femijeve afer 150 m. 450 euro per m2 i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim