Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: arianit 25 Qer 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa është ne zonen e urbanizuar ne Fushe Kosove,150m afer shkolles fillore Mihal Grameno,banesa është me leje ndertimi te leshuar nga KK.Fushe Kosove.
Banesa ka siperfaqe 78m², tridhomeshe(qendrimi ditor, dy dhoma gjumi me degazhman ,banjo,ni ballkon,holli hyres, ngrohje qendrore,uje 24 orë ,banesa gjendet ne katin e 7
Banesa eshte ne perfundim e siper per nje muaj behet e gatshme per banim.
Si dhe kemi banesa te kuadraturave 56m dhe 54m2... Kati 5

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim