Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: Arben 17 Pri 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 94M2 dhe 84M2 te"PRINCESHA CONSTRUCTION"nga pronari i tokës.Banesat Jan të gatshme ne fund te vitit.Me leje nderimi me parking .Banesa gjendet ne pjese me te bukur te Fushe Kosoves.Ndertesa ka qasje ne rruge kryesore Prishtine -Pejë si dhe ne anësore rruga për te Viva dhe Restorant Ariu.Çmimi sipas marveshtjës pa kompensime te ndryshme .ju falemderit ne mirë kuptim ju mirë presim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim