Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 02:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fushe Kosove

Banesa 55m2 dhe banesa 65m2 jane ne katin e gjashte keto dy banesa mund te behen bashke 120m2 dhe te behen me 3 dhoma gjumi 2 sallona 2 banjo dhe dy kuzhina.
qmimi per m2 eshte 450euro.
Nuk jane te gatshme edhe 3-4muaj.


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim