Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: Burim 30 Mar 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesa ne Fushe Kosove me dimensione te ndryshme.

135.1 m2 kati I dhe VII
90 m2 kati II
66 m2 kati VI
55 m2 kati III dhe VII
50 m2 kati V

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim