Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: Qazim 26 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

395 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fushe Kosove, afer shkolles Mihail Grameno, ne katin e 4'rt. Banesa ka sallon me kuzhine, banjo, nje dhome gjumi, koridor dhe dy ballkona. Cmimi 395€ per m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim