Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: Nuhi Islami 25 Dhj 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesa ne F.Kosovë katin përdhes ndertim i vjeter bansa gjendet afer Restaurant "Ariut" e mobiluar ujë 24h pa ndepreje e kyqur në dy bunar.
Banesa ka 100m2 neto hapisr banimi plus ballkon,shpajz,bodrum.
Banesa është e mobiluar komplet dhe banjo të kompletuar.
Dritare te plastikes, dyert e dhomave te reja.
Parking i mjaftushem për disa vetura,plus këndin e lojrave për fëmië
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim