Banesa ne Fushe kosove

Shitet nga: ERONA shpk 26 Krr 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90.5 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesen ne Fushe Kosove Banesa me siperfaqe 90.5m2 banesa eshte ne katin e 7 eshte e banueshme Banes esht e ndertuar me kualitet te lart.dhe ka lift.uje,rrym 24or. banesa eshte te rrethi.

Qmimi per m2 eshte 400euro
-Banesa ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
2 Doma gjumi
-Banjo
-Teras

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim