Banesa ne Fushkosov

Shitet nga: ismet bekteshi 02 Maj 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Kemi dy banesa ne fushkosov banesat gjinden afer mobileris hajdini mobile ose te rrethi kryesor ne fushkosov .
banesat jon 80 metra katro si dhe tjetra 70 metra katror banesat jon ndertim e siper si dhe gjinden ne katin e 8 kan hapseir dhe plan te mjaftushum si me standart evropjane .
kerkoj blers serjoz ju mirpresum ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim