Banesa ne Kompleksin Semitronix-Prishtine- AKS A..

Shitet nga: N.SH " AKS AGENCY " 30 Krr 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesa ne Kompleksin Semitroniks afer Interexit ne Zonen Indutriale ne Prishtine.
Kompleksi i banesave eshte kompleks Afaristo banesor dhe është një ndër komlekset me te bukura dhe me cilsore te ndertuara ne Kosove. Objekti ndodhet perball semaforat ne kthesen per Qendren INTEREX dhe Univesitetin AAB. Pallati ka dy hyrje te integruara njere me tjetren dhe ka dy shensor te mnitoruar me kamera non stop. Bansat kane qasje drejtperdrejt ne bodrumin e banesave ku gjenden parkingjet per automjete qekane sigurimin fizik dhe video vezhgim me kamera. Banesa ndodhet ne katin e V dhe ka siperfaqe 88 m2. me kete renditje: Sallon me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Banjo, terase Ngrohje qendrore me sistem gjerman Vajlnat,
Banesa eshte KOMPLET e MOBILUAR Ujë 24 ore me sistem te sinkronizuar te shtypjes,
Objekti do te kete edhe qendren tregtare dhe hotelin ne aneksin me fasadë strukturale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim