Banesa ne SHITJE

Shitet nga: Naseri 18 Mar 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesa ne Fushe Kosove, Prizren dhe Prishtine
1. Fushe Kosove, banese prej 105.35 m2, tri dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, banjo, wc, shpajz. E gatshme ne qershore 2016. Tek Kompleksi i CIMA SH.P.K

2. Prizren, banese prej 99 m2, super luksoze, E gatshme per banim. Tek Kompleksi i CIMA sh.p.k

3. Prishtine, Banese prej 64 m2, super luksoze. E gatshme per banim. Tek Kompleksi EKSKLUZIVE DESIGN (EXDC).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim