Banesa ne Shitje

Shitet nga: Behar 15 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banes te Restaurant Ariu banesa esht ne katin e 6 banesa ka kto renditje dy dhoma gjumi sallon kuzhin dhe banjo banesa ka dy ballkona dhe ka pamje ne te dy anet e objektit banesa eshte me leje ndertimi dhe leja eshte komplet e paguar
Kontrata behet direkt te Noteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim