Banesa ne Shitje Fush Kosove

Shitet nga: Fush Kosove 17 Sht 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Apolloni blloku a 20
Sipërfaqe: 83.5 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banes me 2 dhoma gjumi 1 kuzhin sallon 2 banjo nje depo dhe ballkon pamjen e ka shum te mire banesa 83.5M2 banesa eshte Objketi Tregtia per me shume na kontaktoni 049501622 044278115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim