Banesa ne Shitje

Shitet nga: gani zabeli 20 Jan 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.dardania
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
BANESA ESHTE NE KATIN E 4 POSEDON 1 DHOM DITE ME KUZHIN TE MONTUAR NJE DHOME GJUMI ,NJE BANJO,NJE SHPAIZ ,BALLKON ,NE BALLKON MUND TE QASESH EDHE NGA DHOMA E DITES DHE NGA E GJUMIT, HYMJA POSEDON LIFT

INVESTITOR JANE CIMA SH.P.K NE BASHKPUNIM ME ALTRADE.

POSEDON DOKUMENTE TE RREGULLTA,BLLOKU ESHTE ME LEJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim