Banesa ne Shitje

Shitet nga: Albert 08 Mar 05:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 90m2 ne Fushe Kosove, te rrethi qe dergon per Sllatine. Banesa eshte ne katin e 3-te dhe posedon 3 Dhoma, Kuzhine, 2 Ballkona, Korridorin, 2 Banjo etj. Banesa posedon edhe Bodrumin dhe eshte e mobiluar. Dokumentacion i rregullt dhe perkthehet menjehere. Nderrohet edhe me banese ne Prishtine e cila se paku duhet te kete Sallonin, Kuzhinen dhe nje Dhome Gjumi, mundesi nderrimi edhe me banesa te paperfunduara ne Prishtine por me ndertues serioz. Kontakt 049654558

Çmimi:
42 000 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim