Banesa ne durres

Shitet nga: egzon 06 Pri 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ne durres afer rrotes se kuqe, banesa eshte 65m2, ka dy dhoma gjumi, kuzhine, koridor, banjo dhe teras, ndertesa eshte ne rrugen kryesore vetem 30 metra larg plazhes, per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr. 045/569-096.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim