Banesa ne fushe kosove kati i 8. 63m2

Shitet nga: Petrit 28 Gsh 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa posedon nje dhome gjumi
Qendrimin ditor dhe kuzhinen
Korridorin
Banjo
Ballkon
Qmini 24.500
Negociohet pak
Uje dhe lifi punojn 24h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim