Banesa ne hyrje te Fushe Kosoves Bresje

Shitet nga: Shpati 04 Maj 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR   47 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bresje
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne hyrje te Fushe Kosoves ne Bresje.
Ndertesa ndodhet prapa ambullantes.
Banesa ndodhet ne Katin e 6 (me ashensor) dhe ka kete radhitje.

Dhome dite me trepezari dhe kuzhine (me mundesi te lehte ndarje.
Dhome te vogel gjumi
Dhome te madhe gjumi
Korridor me pllakare
Banjo.

Banesa eshte e ndriquar ne te gjitha anet me drite natyrore. Gjithsej ka 95 m2.

Bejme edhe nderrime me ndonje parcele ne Prishtine ose rrethine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim