Banesa ne hyrje te fush kosoves

Shitet nga: Bekim jakupi 19 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne hyrje te fush kosoves banesa ka 2 dhoma gjumi dhe sallonin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim