Banesa ne kompleksi Semitronix S= 93

Shitet nga: AKS Agency 31 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne komplesksin Afaristo banesor Semitronix. Kompleksi ndodhet ne rrugen Prishtine -F kosove tek semaforat Rr. Per AAB dhe INTEREX.
BAnesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine banjo terease te madhe me pamje impozante kah lindja
Banesa ndodhet ne katin e trete te banimit.
Objekti posedon e garazhet ne bodrumin e objektit ne percjellje 24-24 ore me kamera dhe me roje fizike.
Mirmbajtja e objektit eshte permanente dhe ashensor me videokamere.
Qmimi i baneses eshte shume i volitshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim