Banesa ne kompleksi Semitronix S92m2

Shitet nga: AKS Agency 26 Sht 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne komplesksin Afaristo banesor Semitronix Siperfaqe 92m2 Kompleksi ndodhet ne rrugen Prishtine -F kosove tek semaforat Rr. Per AAB dhe INTEREX.
Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine banjo terease te madhe me pamje impozante kah lindja .
Banesa ndodhet ne katin e dyte te banimit.
Objekti posedon e garazhet ne bodrumin e objektit ne percjellje 24-24 ore me kamera dhe me roje fizike.
Mirmbajtja e objektit eshte permanente dhe ashensor me videokamere.
Ngrohja qendrore sistemi qerman VAJLLNAT
TERMOIZOLIMI GJERMAN,
IZOLIMI AKUSTIK CILESOR.
SISTEMI I UJIT ME SISTEM PNEUMATIMK ME SHTYPJE TE SINKRONIZUAR.
OBJEKTI OFRON EDHE SHERBIME HOTELIERE NE KATIN E FUNDIT TE OBJEKTIT TE SEKTORIT AFARIST ME BAZEN TE HAPUR.
EJANI DHE BINDUNI VET ME CILESIN DHE KUALITETIN E NDERTIMIT/
Qmimi me zbritje nga 650 eu/m2 ne 630/m2 ne periudhe te caktuar kohore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim