Banesa ne kompleksi Semitronix

Shitet nga: AKS Agency 18 Pri 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Semitronix
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne komplesksin Afaristo banesor Semitronix. Kompleksi ndodhet ne rrugen Prishtine -F kosove tek semaforat Rr. Per AAB dhe INTEREX.
BAnesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine banjo terease te madhe me pamje impozante kah lindja .
Banesa ndodhet ne katin e trete te banimit.
Objekti posedon e garazhet ne bodrumin e objektit ne percjellje 24-24 ore me kamera dhe me roje fizike.
Mirmbajtja e objektit eshte permanente dhe ashensor me videokamere.
Qmimi me zbritje nga 680 eu/m2 ne 650/m2 ne periudhe te caktuar kohore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim