Banesa ne qender te Fushe Kosoves

Shitet nga: Pronari 10 Dhj 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten Banesat ne Qender te Fushe Kosoves 50 metra larg rrethit. Banesat shiten nga pronari pa ndermjetsues.
Banesat jane prej 47 deri 55metra katror ne katet 1, 3, 4, 5 dhe 6.

Renditja e banesave:
-Sallon me Kuzhine
-Dome e Fjetjes
-Banjo
-Ballkon
Banesat jane ne fazen perfundimtare dhe pritet te perfundohen brenda nje viti dokumentacion te rregullt me leje ndertimi me infrastrukture te plote percjellese si Lifti, Rezervuaret e ujit, Mirembajtje etj.
Banesa e ka afer Shkollen Fillore, Shkollen e Mesme, Qerdhen, Shtepine e Shendetit, Posten, Komunen.

Qmimi per meter katror 500€ i diskutueshem.

Per nje banese mar edhe veture ne kompenzim BMW X5 3.0 Diesel model 2008.
Per Info 049/222-501
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim