Banesa ne qender te fush kosoves

Shitet nga: Faton aliu 28 Krr 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa me leje ndertimit te gatshme per banim
Banesat te cilat pletsojn kto kushte
Kontrat behet te noteri
Dy lifta
Alarma kunder zjarrit
Dyr kunder zjarrit
Jan te shtruar parket
Ui 24orê
Dhe mund te blihen permes bankes per
15 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim