Banesa ne shitje 78M2 ne Fushë Kosovë...

Shitet nga: Arben 25 Jan 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banesa ne shitje
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat me sip:prej 78m2 82 dhe 95m2.
Banesat shiten nga pronari i tokes kontrata mbrenda dites te noteri.
Banesat jan te pozicionuara nga lindja saktsisht me pamje nfa rruga.
Qmimi sipas marveshtjes dhe menyres se pageses.ju mire presim....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim