Banesa ne shitje Kati 3 objekti Tregtia

Shitet nga: Ahmet 14 Pri 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fush Kosovë Apollonia A 20 83.5M Objekti Tregtia ne Katin 3 banesa ka 2 dhoma gjumi 2 banjo shpaiz dhe ballkon pamjen e ka shum te mir Banesa eshte e mobiluar po shitet edhe pa mobile per me shum na kontaktoni nr 044 -278-115 049-683-401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim