Banesa ne shitje kati 3 objekti Tregtia

Shitet nga: Banesa 29 Tet 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen urgjent ne apolloni A20 h6 kati 3 banesa ka 83.5metra katror meter shfrytzuese banesa 3 dhoma kuzhin 2 banjo shpajz depo ballkon banesa eshte e re dhe pamje ne 2 anet per me shume na kontaktoni 049501622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim