Banesa ne shitje ne Bresje

Shitet nga: Haki 14 Sht 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen 68m2, banesa ka nje kuzhine, nje sallon, dy dhoma te gjumit, banjo,wc dhe dy ballkona. Eshte ne katin e dyte me ditare te reja dhe e mbajur mire.

Çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim