Banesa ne shitje

Shitet nga: Zyber 13 Nën 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Enver Maloku
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa eshte ndertim i Arditit Group dhe ka kete renditje:Sallon me kuzhin, dy dhoma gjuma, banjo dhe dy ballkona shume te shfrytezushem. Banesa ndodhet ne katin e dyte. Posedon lift qe punon panderprerje, uje 24 ore si dhe sistem mirembajtjeje shume mire te organizuar. Eshte i vetmi kompleks qe posedon ulese, park/hapesire ne te cilen mund te luajn femiejt.Banesa eshte e banueshme qe nje vit dhe shitet e mobiluar.Nuk ka kende dhe thyerje te cilen zene hapesire dhe pengojn levizjen e lirshem brenda.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim