Banesa ne shitje

Shitet nga: Ismet 12 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 93.7 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa me kfadratur 93.7m banesa gjendet mes qerdhes se vjeter dhe gjamis se re.
Banesa ka ket renditje sallon me kuzhin dy dhoma te fjetjes banjo koridor dhe nje pjes per shpajz teras .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim